Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

License Key Error.
[Running in limited mode] [Help]

Styczeń
P W S C P S N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
             
LogoLogo

Relacja z półkolonii -wakacje 2017

Zegarek dodano: 2017-08-28 13:41:34

Półkolonie w Ostoi są bardzo ciekawym i interesującym sposobem spędzenia czasu przez dzieci. W te wakacje zorganizowaliśmy trzy turnusy półkolonii ekologicznych i survivalowych, łącznie wzięło w nich udział 82 dzieci.

Podczas wakacji bawiliśmy się z naszymi dziećmi świetnie. Każdy turnus był pełen niespodzianek, dobrej pogody, a także uśmiechu na twarzy. Dzieci z grup ekologicznych poznały tajniki ekologii, zapoznały się z odnawialnymi źródłami energii, dowiedziały się sporo ważnych rzeczy na tematy związane z segregacją odpadów, a także dowiedziały się czy bezpieczeństwo podczas wakacji jest dla nich ważne.

Grupa survivalowa natomiast miała prawdziwą szkołę przetrwania. Nasi półkoloniści nauczyli się budować szałasy, rozpalać ogniska, wykonali stroje maskujące, brali udział w podchodach, grach i zabawach sportowych. Widać było, że na pewno się nie nudzili. Ale chyba największą atrakcją naszych półkolonii było łowienie ryb w naszym ostojowym stawie. Każdy z nas mógł poczuć się prawdziwym wędkarzem.


Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy już na ferie!

Szczegółowa fotorelacja na naszym fanpage na facebooku!

Zapraszamy do śledzenia naszej strony!

Budowa strony www współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG IIIA Polska (Województwo Zachodniopomorskie) - Meklemburgia Pomorze Przednie / Brandenburgia.
Tlo