Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

License Key Error.
[Running in limited mode] [Help]

Marzec
P W S C P S N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
LogoLogo

Ostoja na Targach EKO STER - relacja

Zegarek dodano: 2015-11-12 13:31:53

W ubiegłą niedzielę (15 listopada) ekipa z Ośrodka w Ostoi wraz z przyjaciółmi z instytucji i firm z branży OZE uczestniczyła w targach EKO STER w Centrum Handlowym Ster w Szczecinie.

Odwiedziło nas wielu miłych gości, nie tylko ze Szczecina i okolic. Nasze stoisko odwiedzili tego dnia także goście z dalszych rejonów Polski a także nasi niemieccy sąsiedzi.

Nasi uczestnicy mieli szansę zmierzyć się podczas próby wyprodukowania jak największej ilości energii pedałując na naszych nowiutkich energorowerach. Najmłodsi próbowali zaś swoich sił w konkursach łowienia drewnianych żółwi oraz podczas warsztatów manualnych. Energorowery oraz nagrody, ekogadżety zostały zakupione dzięki wsparciu WFOŚiGW w Szczecinie.

Wszystkich odwiedzających nasze stoisko zapraszaliśmy gorąco do skorzystania z oferty naszego Ośrodka podczas organizowanych warsztatów edukacyjnych dla grup przedszkolnych i szkolnych, jak i podczas warsztatów zaplanowanych na 28 listopada przewidzianych dla rodzin z dziećmi.

Podczas naszych gier i zabaw staraliśmy się Was zachęcić do przejścia na "zieloną stronę", a oto jak świetnie się bawiliśmy:

 

 

 

 

Wszystkim odwiedzającym dziękujemy za wspólna zabawę!!!

Budowa strony www współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG IIIA Polska (Województwo Zachodniopomorskie) - Meklemburgia Pomorze Przednie / Brandenburgia.
Tlo