Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

License Key Error.
[Running in limited mode] [Help]

Marzec
P W S C P S N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
LogoLogo

KONKURSY z NAGRODAMI

Zegarek dodano: 2015-02-12 11:25:01

SZANOWNI PAŃSTWO! ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W NASTĘPUJĄCYCH KONKURSACH:

 

1. Konkurs fotograficzny "Rok z dobrą energią".

 

Organizatorem konkursu jest Ośrodek w Ostoi.

Konkurs jest adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym, młodzieży szkolnej oraz studentów. Celem konkursu jest promocja wykorzystania odnawialnych źródeł energii (OZE) oraz kreowanie pozytywnego wizerunku technologii OZE i jej oddziaływania na środowisko i krajobraz. Konkurs trwa do 15 grudnia 2015.

 Przewidziano atrakcyjne nagrody:

I miejsce - tablet  

II miejsce - aparat 

III miejsce - plecak

Prace laureatów oraz najciekawsze spośród nadesłanych zdjęć zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej zorganizowanej w OSB w Ostoi. Ponadto najciekawsze prace zostaną wykorzystane do przygotowania kalendarza na rok 2017, który zostanie nieodpłatnie przekazany uczestnikom konkursu oraz innym osobom/instytucjom.

 

Regulamin konkursu fotograficznego "Rok dobrej energii" wraz z kartą zgłoszenia do pobrania: TUTAJ

 

 

 

 

2. Konkurs fotograficzny "Matematyka w obiektywie"

 

Organizatorem konkursu jest Uniwersytet Szczeciński. Konkurs ma charakter powszechny. W tym roku szczególnie cenione będą fotografie (zaopatrzone tytułem i opisem) ukazujące piękno, harmonię, elegancję, powszechność i użyteczność matematyki.

Na zwycięzców i na ambasadorów czekają dyplomy, nagrody rzeczowe (pula nagród przekroczyła 8000 zł) i nominacje do publikacji.

Konkurs w tym roku trwa do 31 października. Zgłoszenia, regulamin, informacje, ulotki dostepne na stronie organizatora konkursu: www.mwo.usz.edu.pl

 

 

 

 

Budowa strony www współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG IIIA Polska (Województwo Zachodniopomorskie) - Meklemburgia Pomorze Przednie / Brandenburgia.
Tlo