Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Pl En De
link
License Key Error.
[Running in limited mode] [Help]

Januar
M D M D F S S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
             
LogoLogo

Punkt konsultacyjno-doradczy

Ośrodek Szkoleniowo-Badawczy w Zakresie Energii Odnawialnych w Ostoi oferuje bezpłatne usługi konsultacyjno-doradcze dla osób indywidualnych oraz firm i instytucji. Nasz doradca energetyczny udzieli Państwu porady w zakresie:

- właściwa termomodernizacja budynków mieszkalnych i biurowo-usługowych,

- możliwości wykorzystania energii odnawialnej w celu zaspokojenia zapotrzebowania na energię cieplną i elektryczną gospodarstwa domowego/firmy,

- możliwości inwestycji w energetykę odnawialną.

 

Indywidualne spotkanie konsultacyjne (po wcześniejszym zgłoszeniu) może trwać do dwóch godzin i jest całkowicie bezpłatne. Jeżeli w ciągu tego czasu nie zostaną omówione wszystkie potrzebne kwestie, możliwe jest umówienie się na drugie, również bezpłatne spotkanie.

 

Jeżeli natomiast potrzebne jest, abyśmy wykonali dla Państwa bardziej skomplikowane obliczenia i analizy zapraszamy do skorzystania z naszej oferty audytów energetycznych oraz analiz inwestycyjnych.

 

tel. 914835450

www.wpiatek@zut.edu.pl

 do zobaczenia w Ostoi!

 

 

 

 

 

Budowa strony www współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG IIIA Polska (Województwo Zachodniopomorskie) - Meklemburgia Pomorze Przednie / Brandenburgia.
Tlo