Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

License Key Error.
[Running in limited mode] [Help]

Maj
P W S C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
             
LogoLogo

Szanowni Państwo!

 Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą warsztatów na rok szkolny 2018/2019! 

 

Podczas zajęć omawiane są m. in. zagadnienia związane z różnymi formami energii odnawialnej, a także zagadnienia dotyczące ekologii i ochrony środowiska. Realizowane przez nas warsztaty przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Mile widziane są również grupy przedszkolne (dzieci w wieku od 5 lat) oraz Szkolne Koła Naukowe. Realizujemy również zajęcia dla studentów (temat do uzgodnienia).

W każdym miesiącu realizujemy inny temat, zgodnie z załączonym kalendarium (do pobrania poniżej).


Ze względu na formę pracy grupy nie powinny liczyć więcej niż 25 osób, w jednym czasie jesteśmy w stanie przyjąć maksymalnie dwie grupy (jedna grupa jest na warsztatach z edukatorem Ośrodka, druga z- z opiekunami grupy realizuje wybrane atrakcje na dworze lub w przypadku niepogody - udostępniamy salę do oczekiwania na warsztaty). Zajęcia trwają ok. 1, 2 lub 3 x 45 minut (czas realizacji zajęć jak i program jesteśmy w stanie dostosować do Państwa potrzeb).

Na życzenie istnieje możliwość zorganizowania ogniska.

 Udział w zajęciach jest odpłatny.

 

Cennik zajęć:

Warsztaty:

 Koszt przeprowadzenia zajęć - 150 zł za grupę do 25 osób (dzieci) oraz dodatkowo zajęcia "Co o odpadach wiedzieć wypada" z malowaniem toreb oraz "Biomasa- co to za masa" z warsztatami mydlarskimi - dodatkowo- 5 zł od osoby.


Ognisko: Koszt organizacji ogniska - 70 zł za grupę do 25 dzieci, a przy grupach powyżej 25 osób -100 zł.
Istnieje także możliwość zamówienia porcji ogniskowych:

koszt porcji ogniskowej - 6zł (mała porcja - 1 kiełbaska) lub 7zł (duża porcja - 2 kiełbaski).

Oprócz kiełbasek w ramach porcji zapewniamy pieczywo, keczup, musztardę, naczynia jednorazowe, napoje.

 

Dokumenty do pobrania: 

Szczegółowa oferta edukacyjna 2018/2019 zawierająca cennik, kalendarium tematów oraz przydatne informacje: OFERTA EDUKACYJNA i REGULAMIN

 Zajęcia realizujemy po przesłaniu formularza zgłoszeniowego : nowy formularz obowiązujący od września 2018r  do pobrania: Formularz zgłoszeniowy

 

Kontakt:

Ośrodek Szkoleniowo-Badawczy w Zakresie Energii Odnawialnej w Ostoi
Ostoja 10, 72-005 Przecław

tel. 091 483 54 50

e-mail: ekoedukacja@zut.edu.pl 

 

Zachęcamy do śledzenia naszej strony www i profilu na Facebooku, gdzie umieszczamy aktualne informacje o planowanych wydarzeniach, konkursach, spotkaniach.

 

Zapisz
Budowa strony www współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG IIIA Polska (Województwo Zachodniopomorskie) - Meklemburgia Pomorze Przednie / Brandenburgia.
Tlo